rxr vs. Bartas
Contestants Parameters
 5.  6.

 rxr
vs.
 Bartas
Status: closed
MatchID 22216808
Date Sunday, 22 May 20:00
Calculated Monday, 23 May 22:19
Match setup (enter result, reschedule)
Upload match media (screenshots, demos)
3 Minor Penalty  for  rxr
    ( Brak oświadczenia przedmeczowego )

Result Media
1 : 7
3 : 2
draw
Points +1 : +1
Monday, 23 May 22:06
Round 1
96 kB, Monday, 23 May 22:06, by Bartas
Monday, 23 May 22:06
Round 1
87 kB, Monday, 23 May 22:06, by Bartas
Reports

24/05/11 08:13 • ESL Pro Series Polska Sezon 2 - FIFA 11 PC
  -Kolejka 2-
  TBA vs. TBA
 • [ Oświadczenia przedmeczowe ]
 • N/A

 • Kolejna kolejka i kolejny nieprzewidywalny przeciwnik. Roxorek już nie raz udowadniał iż jest groźny w tej fifie. Niestety najbardziej obawiam się połączenia z nim, gdyż jeszcze nigdy nie połączyliśmy się "normalnie" a jedynie za pomocą gry drużynowej, mam nadzieję iż tym razem uda nam się bez problemu i będzie to ciekawy pojedynek obfitujący w wiele goli. Powodzenia!
 • [ Przebieg meczu ]
 • TBA0:0TBA

  TBA 0:0TBA

  Łącznie:0:0
 • [ Oświadczenia pomeczowe ]
 • W pierwszym meczu wyszedłem bardzo ofensywnie ustawiony z wysokim pressingiem, ponieważ chciałem szybko strzelić bramkę, lecz nie udało się i Bartas co kontrę to aplikował mi kolejne bramki i mecz bez historii zakończony wynikiem 1:7.
  W drugim meczu natomiast zacząłem trochę bardziej defensywnie, ale i tak proste błędy w obronie na początku spotkania i już przegrywałem 0:1. Później miałem 100% szansę, ale trafiłem tylko w słupek, poszła kontra i było 0:2.
  Postanowiłem postawić wszystko na jedną kartę i ustawiłem ultra ofensywę.
  Po kolejnym słupku tym razem z wolnego byłem już załamany i sądziłem, że nie uda już mi się odrobić strat, ale szybko zdobyta bramka na 2:1 bardzo mnie zmotywowała i udało się strzelić na 2:2.
  Później dosyć prosty błąd Bartasa w obronie i było 3:2.
  Bartas mógł wyrównać w 90 minucie lecz nie wykorzystał dogodnej sytuacji i tak oto zdobyłem 1 punkt z którego jestem całkiem zadowolony.
  Dzięki i powo dalej!
 • Pierwszy mecz zdominowałem przeciwnika aplikując mu 7 goli, tracąc tylko jedno. Natomiast w drugim meczu przeciwnik był lepszy w ważniejszych momentach i przypieczętował swoją wygrana w końcówce meczu. Były to dobre mecze i jestem zadowolony z ich przebiegu, gdyż zdecydował skill a nie fart. Na ostatnie kolejki trzeba się odpowiednio zmotywować i walczyć o playoff`y. Mam głęboką nadzieję, iż ta sztuka mi się uda. Powodzenia dalej!
 
comments (0)
 
 
No comments yet.
 
 
Information:
 • info write comment not allowed