Pierwsze kroki na Ekstraklasa Games

Zapisy do turnieju

1. Gameinfo

Na podstronie wybranej gry znajdziecie wszystkie wiadomości, informacje dotyczące turniejów, linki do portali społecznościowych, fora i dużo więcej.

2. Jak zapisać się do pucharu?

Aby uczestniczyć w rozgrywkach pucharowych należy wybrać z listy puchar, którym jest się zainteresowanym i zapisać się do niego. Po lewej stronie widnieje dzień i godzina jego rozpoczęcia, w środku informacja dotycząca platformy, a po prawej nazwa oraz bezpośredni link do strony turniejowej. Można również korzystać z menu dostępnego na górze.Strona turniejowa:

Tutaj znajdują się wszystkie ważne informacje dotyczące pucharu: kiedy jest start pucharu, kiedy zaczyna się check-in (wyjaśnienie niżej), w jakim trybie odbywa się puchar itd. Po prawej stronie znajduje się opcja umożliwiająca zapisanie się do turnieju, widoczny jest też aktualny status. Pierwszy krok został wykonany, ponieważ zarejestrowałeś się zgodnie z naszymi instrukcjami. Następnym krokiem jest podanie nazwy konta gry, może to być gamertag z konsoli (nazwa konta Xbox Live lub PSN). Kliknij przycisk „Game ID”, aby wpisać nazwę konta. Jest to bardzo ważne, aby móc skontaktować się z rywalem. W przypadku rozgrywek na platformie PS4, jest możliwość integracji profilu ESL z PlayStation Network. W tym celu należy kliknąć przycisk Dodaj konto i następnie PlayStation Network i postępować z kolejnymi wskazówkami. Jesteś już gotowy, aby zapisać się w turnieju. Kliknij „Zapisz się”, aby wziąć udział w pucharze.

Teraz zapoznaj się z zasadami i potwierdź ich akceptacje.

Zapisałeś się do turnieju. Jeśli pojawią się jakiekolwiek zmiany zostaniesz poinformowany przez e-mail. Pozostał już ostatni krok, aby wziąć udział w pierwszym pojedynku.