Pracuj.pl partnerem Ekstraklasa Games
Serwis Pracuj.pl został oficjalnym partnerem turnieju Ekstraklasa Games 2020/21. Trzecia edycja największego polskiego turnieju esportowego w grze FIFA 21 startuje już w grudniu.
Pracuj.pl - największy polski serwis rekrutacyjny, odwiedzany przez ponad 4,5 milionów internautów miesięcznie - po raz pierwszy wystąpi na turnieju gry FIFA w Polsce, w roli oficjalnego partnera. Obecność Pracuj.pl będzie widoczna w komunikacji Ekstraklasa Games, zarówno na etapie turniejów online dla graczów-amatorów, jak i podczas transmisji z decydujących etapów rywalizacji. W ramach nadchodzącego sezonu Ekstraklasa Games sponsorzy będą aktywowani podczas aż 36 turniejów online i rekordowych aż 39 transmisji z meczów FIFA, z czego aż 20 będzie transmisjami pokazywanymi w TV na TVP Sport, na kanale nowego strategicznego partnera medialnego Ekstraklasa Games.

Ekstraklasa Games należy do elitarnego grona oficjalnych lig partnerskich EA Sports na licencji Official League Qualifier. Ostatnia odsłona turnieju trwała od listopada do lipca - wygrali ją zawodnicy Rakowa Częstochowa (na PlayStation 4) i Arki Gdynia (na Xbox). W poprzednich dwóch edycjach zanotowano łącznie ponad 35 tysięcy rejestracji do turniejów kwalifikacyjnych online. W nadchodzącym sezonie zwycięzcy Ekstraklasa Games na obu konsolach, po raz pierwszy w historii jako najlepsi gracze w Polsce wywalczą bezpośredni awans do Global Series Playoffs w FIFA 21, gdzie będą rywalizować o tytuł Mistrza Świata w FIFA 21.
sanczezik, Thursday, 26/11/20 18:51
 
comments (0)
 
 
No comments yet.
 
 
Information:
  • info write comment not allowed