Podsumowanie 9. kolejki Ekstraklasa Games Pro w FIFA 21
Mecz tygodnia elektryzował fanów Ekstraklasa Games Pro. Daniem głównym był pojedynek na Xbox One, gdzie zmierzyli się czołowi gracze dla tej platformy. Damian "natsu" Gajewski zagrał swój najlepszy mecz w tym sezonie i odniósł zwycięstwo nad reprezentantem Jagiellonii. Starcie Pogoni z Legią zwiastowało mnóstwo emocji. Pro-gracze drużyny z Warszawy okazali się lepsi na obu platformach. Tym samym wykonali kolejny krok w kierunku awansu do fazy play-off. Spotkanie Piasta Gliwice z Wisłą Płock potwierdziło, że "Nafciarze" są rywalem, który może rywalizować jak równy z równym z każdym zespołem w lidze.
9. kolejka Ekstraklasa Games Pro została rozegrana w sobotę 23 stycznia. Śląsk Wrocław podczas rozgrywek reprezentują – Rafał "Pricket" Roczniak (PS4) i Damian "Natsu" Gajewski (XB1). Jagiellonia posiada czołowy duet ligi. Dla „Jagi” grają Kamil "Riptorek" Soszyński (PS4) i Piotr "Piterek" Kochan (XB1). . Mecz tygodnia:

Śląsk Wrocław vs Jagiellonia Białystok
Szukający swoich pierwszych punktów Rafał "Pricket" Roczniak (Śląsk) został postawiony przed bardzo trudnym zadaniem. Musiał zmierzyć się z głównym faworytem do zwycięstwa w całym turnieju — Kamilem "Riptorkiem" Soszyńskim. Na faworycie ciążyła presja, jako pierwszy w spotkaniu stracił bramkę. Reprezentant Jagiellonii wygrał jednak pewnie spotkanie wynikiem 5:2. Starcie na Xboksie miało natomiast zgoła odmienny przebieg. Damian "natsu" Gajewski wygrał okazale z Piotrem "Piterkiem" Kochanem aż 4:0. Trzeba jednak przyznać, że był to najniższy wymiar kary. Bez wątpienia był to najlepszy mecz Damiana w trzecim sezonie Ekstraklasa Games.

Pogoń Szczecin vs Legia Warszawa
Przed dziewiątą kolejką zespoły te dzieliły zaledwie dwa oczka. Różnica ta pozwalała twierdzić, że mogło dojść tu do podziału punktów. Wirtualne boiska zweryfikowały "Portowców". Musieli oni uznać wyższość "Legionistów" na obu platformach. Dzięki kompletowi punktów Legia zrównała się w tabeli z liderem z Białegostoku. Pogoń zaś zalicza stratę, która może być kluczowa w kontekście awansu na finały sezonu.

Wisła Płock vs Piast Gliwice
Mecz ten to starcie zespołów, które jako pierwsze w historii rozegrały e-sportowy mecz pokazowy pomiędzy zespołami Ekstraklasy. Faworytem na obu konsolach był Piast Gliwice. Wisła Płock jednak zdążyła wypracować sobie markę, jako zespół, który jest bardzo niewygodnym przeciwnikiem. Nie inaczej było tym razem, o ile Dawid "Dewidek" Kamasiński (Piast) wygrał 4:2 na platformie PS4, to Cezary "KarteKpL" Gontarek (Wisła) po raz kolejny utarł nosa faworyzowanemu "Laurietto". (Piast) W starciu młodości z doświadczeniem na Xboksie padł bramkowy remis 2:2.
Najlepsi gracze w tabeli MVP po 9. kolejce Ekstraklasa Games Pro:

PS4:
1. Kamil "Riptorek" Soszyński (Jagiellonia Białystok) – 9 meczów, 22 punkty, +21 bramek.

XBOX ONE:
1. Bartosz "bejott" Jakubowski (Wisła Kraków) – 9 meczów, 22 punkty, +15 bramek.
Lider z Białegostoku został dogoniony przez Legię Warszawa na szczycie ligowej tabeli. Obie drużyny mają po 41 punktów, ale to "Legioniści" posiadają gorszy bilans bramkowy. Kamil "Riptorek" Soszyński (Jagiellonia) wrócił na pierwsze miejsce w klasyfikacji indywidualnej na PlayStation 4. W tabeli MVP na Xboksie jest niezwykły ścisk. Pomiędzy pierwszym a piątym miejscem tylko 3 punkty różnicy. Peletonem przewodzi Bartosz "bejott" Jakubowski z Wisły Kraków.

Więcej esportu na TVPSport.pl
sanczezik, Monday, 25/01/21 09:07
 
comments (1)
 
 
سایت شرط بندی حضرات بت پویان مختاری
https://hazaratbet.xyz/
 
 
 
Information:
  • info write comment not allowed