Wygraj jeden z limitowanych padów KFC z okazji finałów Ekstraklasa Games Pro
W związku ze startującymi dziś finałami sezonu Ekstraklasa Games Pro, marka KFC, jako jeden z głównych partnerów rozgrywek, organizuje konkurs dla fanów zawodów na wirtualnej murawie.Już dziś wieczorem rozpoczną się finałowe pojedynki najlepszych graczy FIFA 21 w Polsce w ramach Ekstraklasa Games Pro. Stawka turnieju jest bardzo wysoka, ponieważ najlepszy gracz wywalczy sobie prawo do gry o Mistrzostwa Świata oraz główną nagrodę z puli wynoszącej 20.000 złotych.

W marcu minęły dwa lata odkąd KFC stało się oficjalnym partnerem Ekstraklasa Games. Marka od lat skutecznie i konsekwentnie wspiera polski esport angażując się w liczne inicjatywy. W sercach graczy zapisała się akcjami “KFC na mapach”, zaś osoby interesujące się League of Legends z pewnością pamiętają ich jako sponsora polskiej transmisji Mistrzostw Świata. Wspierając rozgrywki w FIFIE, KFC chce zadbać również o fanów wirtualnej piłki nożnej, przygotowując dla nich konkurs pt. “Dream Team KFC”.

Pod postem konkursowym na Facebooku KFC należy opisać najlepszego gracza w FIFĘ używając przy tym hashtagu #GameOnKFC. Opisywana osoba może być znajomym lub profesjonalnym graczem. Autorzy najlepszych i najbardziej kreatywnych opisów zgarną pady KFC i otrzymają możliwość zagrania z profesjonalnymi graczami - Miloszem93 oraz Bejottem. Konkurs startuje dziś (22.03) o godzinie 15:00, a komentować można do 23.03, godziny 23:59.
sanczezik, Monday, 22/03/21 09:27
 
comments (0)
 
 
No comments yet.
 
 
Information:
  • info write comment not allowed