Nadchodzą baraże PKO Bank Polski Ekstraklasa Games Pro!
Szykuje się prawdziwa gratka dla miłośników FIFY w najlepszym krajowym wydaniu. Już 26-27 marca odbędą się baraże PKO Bank Polski Ekstraklasa Games dywizji PRO, które wyłonią dwóch ostatnich uczestników finałów sezonu.


Do tej pory poznaliśmy sześciu zawodników, którzy zagrają na turnieju wieńczącym bieżący sezon rozgrywkowy. Dzięki czołowym lokatom w sezonie zasadniczym dywizji PRO awans zapewnili sobie wcześniej Kacper “Furman” Furmanek (Lech Poznań), Maksymilian “Zalewskyy” Zalewski (Lechia Gdańsk), Miłosz “milosz93” Bogdanowski (Radomiak Radom) oraz Dawid “Dewidek” Kamasiński (Piast Gliwice). Przepustkę z baraży dywizji OPEN zgarnęli za to Szymon “Błachu” Błachowiak oraz Adrian “Strav1x” Stawiński.

O tym, kto zajmie pozostałe dwa miejsca w finałach sezonu, zadecydują nadchodzące baraże dywizji PRO. W stawce znalazło się ośmiu zawodników, którzy w rundzie zasadniczej zajęli miejsca 5-12.

Lista uczestników baraży Pro PKO Bank Polski Ekstraklasa Games:
Nikodem “Piko” Pawlak - Pogoń Szczecin
Gracjan “Polako” Gołębiewski - Legia Warszawa
Tomasz “Tomek601” Legut - Górnik Zabrze
Bartosz “bejott” Jakubowski - Wisła Kraków
Marcin “mRN” Sczes - Warta Poznań
Mateusz “Laueritto” Lauer - Raków Częstochowa
Jan “Jancio” Wójcik - Cracovia
Kamil “Riptorek” Soszyński - Jagiellonia Białystok

Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy, w których obowiązywać będzie system “każdy z każdym”. Z nich awansuje łącznie czterech graczy, którzy zmierzą się w drabince podwójnej eliminacji. Miejsce w finałach sezonu, które odbędą się 9-10 kwietnia, wywalczy dwóch najlepszych zawodników fazy play-off.

Transmisja z rywalizacji w ramach baraży dywizji PRO dostępna będzie na Facebooku PKO Bank Polski Ekstraklasa Games, na kanale Polsat Games oraz na YouTube i Twitchu stacji.

Partnerem tytularnym turnieju Ekstraklasa Games jest PKO Bank Polski, a oficjalnymi partnerami KFC oraz Media Expert. W projekt zaangażowane jest także grono partnerów, doskonale znających świat esportu i mających ogromne doświadczenie w realizacji najważniejszych projektów w polskim gamingu. Strategicznym partnerem medialnym jest Frenzy / Polsat Games, w którego studiu odbywać się będą wszystkie eventy nagraniowe. Kluczowa jest także współpraca z wydawcą gry FIFA 22 – Electronic Arts. Agencją esportową odpowiedzialną za koordynację turnieju jest ESL Gaming Polska. Nad całością projektu oraz jego komercjalizacją czuwa agencja marketingu sportowego Sportfive Polska. Agencją odpowiedzialną za komunikację social media na dedykowanych kanałach jest eMinePro.
sanczezik, Thursday, 24/03/22 05:35
 
comments (0)
 
 
No comments yet.
 
 
Information:
  • info write comment not allowed