Poland  FIFA  id:  1106571
Reprezentacja Polski powstała w 2004 roku. Pierwszym selekcjonerem został Jarek "Zohaas" Widomski, który rozpoczął przygodę kadry w starciach z europejskimi rywalami. W tym samym roku Polacy rozegrali trzy pojedynki, dwa zwycięskie, porażkę natomiast zanotowali z najlepszą drużyną na świecie - Niemcami.
W 2005 roku, Polska, uczestnicząc w drugim sezonie Narodowych Mistrzostw Europy (European Nations Championship) sprawiła ogromną niespodziankę awansując do finałów rozgrywanych podczas targów Games Convention w Niemczech, gdzie zajęła, wysokie czwarte miejsce.

Mimo sukcesu, nikt jeszcze wtedy nie spodziewał się, że już wkrótce nasi gracze będą należeć do głównych faworytów obecnej edycji Narodowych Mistrzostw Europy.

W 2006 roku funkcję selekcjonera objął Karol "Wojtas" Wojtkowiak, który wprowadził inny system wyłaniania reprezentantów i prowadzenia kadry. Jak się okazało, był to strzał w dziesiątkę. Polska wygrała CB Nations Cup IX, pokonując m.in. Niemców oraz Hiszpanów w pojedynku finałowym. W 2008 roku nasza reprezentacja powtórzyła sukces sprzed 2 lat wygrywając CB Nations Cup XI. Jednak najważniejszym wydarzeniem było wygranie piątego sezonu ENC w Lipsku. Po tym triumfie "Orły Wojtasa" stały się jedną z najważniejszych ekip naszego kontynentu, gdyż jako pierwsi zdołali przełamać dominację Niemców we wspomnianych wcześniej rozgrywkach. W 2009 Polska opromieniona osiągnięciami z poprzedniego roku musiała się zadowolić 3 miejscem w CB Nations Cup XII.

Pod koniec 2009 roku, w reprezentacji nastąpiła zmiana selekcjonera. Ustępującego Karola "Wojtasa" Wojtkowiaka zastąpił główny Admin ESL.FIFA Polska oraz WCG.FIFA Polska, Jakub "Striker" Kaszak. Wszyscy mamy nadzieję, że jego kadencja będzie jeszcze bardziej owocna i usłana zaszczytami niż poprzednika.


Dotychczasowe sukcesy:
4 miejsce w II Sezonie ENC (Fifa 2005)
1 miejsce w CB Nations Cup IX (Fifa 2006)
4 miejsce w III Sezonie ENC (Fifa 2006)
1 miejsce w CB Nations Cup XI (Fifa 2008)
1 miejsce w V Sezonie ENC (Fifa 2008)
3 miejsce w CB Nations Cup XII (Fifa 2009)
3 miejsce w CB Nations Cup XIII (Fifa 2010)